Úschovna

Tato služba slouží k uchovávání souborů, které nelze z důvodu velikosti přenést e-mailem. Maximální velikost souboru, který u nás můžete mít uschován, je 362 MB. Také je omezena doba, po kterou bude u nás soubor uložen, a to na pět dní. Po čtyřech dnech budete upozorněni, že váš soubor bude smazán a za další den (celkem tedy za pět dní) bude soubor automaticky odstraněn. Dalším omezením je maximální počet vyzvednutý souboru. Soubor může být vyzvednut maximálně 10x. Po překročení tohoto počtu vyzvednutí je pak automaticky odstraněn.

Chcete-li nyní ÚSCHOVNU začít používat, zadejte prosím do pole Váš email svůj email a zvolte soubor, který u nás chcete uschovat. Popřípadě přímo můžete do pole email adresáta zadat email(y), na které pošleme ihned upozornění o uložení souboru. To mohou být například emaily lidí, pro které jste zde soubor uložili. Chcete-li jich zadat více, oddělte je čárkou. Tato zpráva bude obsahovat informace o tom, že jste uložili soubor a jak je možno si ho vyzvednout.

Na váš email vám po uložení souboru pošleme zprávu s pokyny, jak dále pracovat (například jak uložený soubor vyzvednout, jak staré soubory mazat, atd.).

Poté, co si někdo soubor vyzvedne, přijde vám o tom od nás email.

Do Úschovny lze vložit najednou pouze jeden soubor. Chcete-li jich vložit více, použijte nějaký z pakovacích programů. V Linuxu lze s úspěchem použít program tar (tar -cf Archiv.tar [seznam_vasich_souboru]). Ve Windows lze použít například utilitu WinRAR.

Je naší snahou, aby se k Vaším souborům nikdo neoprávněný nedostal, ale uvědomte si prosím, že k získání informací pro přístup k souborům může dojít kdekoliv po cestě z našeho serveru k Vašemu počítači. Na naší straně se však snažíme udělat rozumné maximum pro zachování Vašeho soukromí a aby se k Vašim datům nikdo neoprávněný nedostal.

Na straně serveru jsou uschovávány informace o tom, kolik který uživatel vložil souborů a jaká je celková velikost přenesených dat. Jiná data nejsou trvale uschovávána a obsah Vašich dat není nikým sledován.